قیمت هتل های مشهد در آذر98

تاریخ انتشار: 1398/08/27

قیمت هتل های مشهد در آذر98

قیمت هتل در مشهد برای آذرماه

سفر به مشهد همیشه حس خوشایندی به زائران می دهد. انتخاب هتل خوب در مشهد برای اقامت یکی از فاکتورهای مهم است که سفر شما را خاطره انگیز می کند. آذر ماه امسال مناسبت مذهبی خاصی ندارد و به همین دلیل هتل ها قیمت های مناسبی را ارائه می دهند. سفر به مشهد در آذر ماه سبب می شود در خلوتی و با خیال راحت به زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) بروید. برای سفر به مشهد در آذر و دانستن قیمت هتل های خوب مشهد در این روزها ادامه سایت زواران را بخوانید.

هتل پارسه مشهد

هتل دو ستاره پارسه در مشهد نزد مسافران و زائران جایگاه بسیار خوبی دارد. زیرا علیرغم فاصله کوتاهش تا حرم مطهر که حدود 20 دقیقه پیاده روی می باشد، در طول روز نیز چندین نوبت سرویس رفت و برگشت به حرم دارد که این یک نقطه قوت برای هتل پارسه مشهد است. بازسازی هتل پارسه مشهد در سال 93 امکانات و خدمات هتل را بهبود بخشیده و رضایت مسافران را جلب کرده است.

قیمت هتل پارسه در مشهد با منوی بوفه برای آذر98 نفری 100.000 تومان می باشد.

آدرس هتل پارسه: مشهد - خیابان امام رضا - خیابان دانش غربی 5/1

هتل پارسه مشهد

هتل خیام مشهد

هتل خیام در مشهد از هتل های سه ستاره و قدیمی در نزدیکی حرم مطهر می باشد. هتل خیام مشهد در سال 95 مورد بازسازی قرار گرفته و تبدیل به هتلی نو، تمیز و مرتب شده است. رستوران بزرگ و شیک واقع در هتل سه ستاره خیام مشهد با غذای بوفه، باکیفیت و متنوع از مسافران مشهد پذیرایی می کند. فاصله پیاده روی تا حرم در مشهد، از هتل خیام مشهد حدود 10 دقیقه پیاده روی ست. 

قیمت هتل خیام مشهد در آذرماه نفری 105.000 تومان می باشد.

آدرس هتل خیام: مشهد - خیابان شیرازی - چهارراه شهدا

هتل خیام مشهد

هتل نگین مشهد

هتل سه ستاره نگین مشهد، علاوه بر فاصله کوتاهی که تا حرم مطهر دارد، خدمات بسیار مناسبی نیز ارائه می دهد. اگر هتل نگین مشهد را برای اقامت در مشهد انتخاب کنید، می توانید مطمئن باشید که تمامی امکانات و تجهیزات مورد نظرتان در زمان اقامت در جوار حرم مطهر امام رضا(ع) برایتان فراهم می باشد. فضای داخلی هتل نگین در مشهد و اتاق های آن شیک و دارای وسایل جدید هستند. 

قیمت هتل نگین در مشهد برای آذر نفری 85.000 تومان می باشد.

آدرس هتل نگین مشهد: میدان طبرسی - خیابان نوغان

هتل نگین مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/08/27


 

نماد اعتماد الکترونیکی