قیمت هتل در مشهد در آذرماه

تاریخ انتشار: 1398/09/10

قیمت هتل در مشهد در آذرماه

قیمت هتل های مشهد برای ماه آذر

ماه آذر یکی از بهترین فرصت ها برای سفر به مشهد است. خلوت بودن نسبی شهر مشهد و هتل های نزدیک حرم در مشهد فرصت خوبی برای اقامت در مشهد و زیارت امام رضا(ع) را برای زائران گرامی فراهم می کند. همچنین در آذرماه می توانید با قیمت هایی به مراتب مناسب تر، رزرو هتل های مشهد را انجام دهید. همانطور که می دانید شهر مشهد به ویژه خیابان های نزدیک حرم دارای هتل با درجات مختلف می باشد.  قیمت هتل با درجه کیفی مختلف در مشهد برای آذر98 را در ادامه بخوانید.

هتل بارانا مشهد

هتل دو ستاره بارانا در مشهد از هتل های خوب نزدیک حرم مشهد می باشد. خدمات و امکانات هتل بارانا مشهد توقع شما از یک هتل خوب دو ستاره را براورده می کند. فضای دنج و آرام هتل بارانا مشهد آرامش را در سفر مشهد برایتان فراهم می کند. فضای تمیز و مزتب هتل دو ستاره بارانا مشهد رضایت زائران را جلب نموده است. همچنین فاصله کوتاه هتل بارانا مشهد تا حرم امام رضا از دیگر مزایای رزرو هتل بارانا در مشهد می باشد.

قیمت هتل بارانا مشهد در آذرماه نفری 50.000 تومان است.

آدرس هتل بارانا مشهد : خیابان طبرسی -طبرسی 10 نوغان8

هتل بارانا مشهد

هتل آپارتمان هشتمین اختر مشهد

هتل آپارتمان هشتمین اختر در مشهد در خیابان امام رضا 2 واقع شده و حدود دو دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر مشهد دارد. هتل آپارتمان چهارمین اختر مشهد 4سال پیش بازسازی شده و با بهبود خدمات و امکاناتش در خدمات مسافران مشهد است. اتاق های دلباز و فضای دنج هتل اقامت خاطره انگیزی را در جوار حرم مطهر امام رضا(ع) برایتان رقم می زند.

قیمت هتل آپارتمان هشتمین اختر در مشهد برای رزرو آذر نفری 70.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان هشتمین اختر : مشهد - خیابان امام رضا2 - اولین کوچه سمت چپ

هتل آپارتمان هشتمین اختر مشهد

هتل جاوید مشهد

هتل جاوید در مشهد با درجه سه ستاره مشغول فعالیت می باشد. لابی و رستوران بزرگ، اتاق های تمیز با چیدمان های شیک و پارکینگ رایگان در کنار فاصله کوتاهش تا حرم مطهر در مشهد از ویژگی هایی ست که نظر بسیاری از مسافران به خود جلب کرده است. منوی بوفه با غذاهای متنوع و باکیفیت نیز پذیرای مسافران مشهد می باشد.

قیمت هتل سه ستاره جاوید مشهد برای آذر98 نفری 95.000 تومان است.

آدرس هتل جاوید : مشهد - طبرسی 27 انتهای کوچه

هتل جاوید مشهد

تاریخ انتشار : 1398/09/10


 

نماد اعتماد الکترونیکی