قیمت هتل آپارتمان خوب در مشهد برای رزرو اردیبهشت98

تاریخ انتشار: 1398/02/03

قیمت هتل آپارتمان خوب در مشهد برای رزرو اردیبهشت98

قیمت هتل آپارتمان خوب در مشهد

با اینکه اکثر افراد تصور می کنند هتل های ستاره دار همیشه از هتل آپارتمان ها کیفیت بهتری دارند اما شما باید بدانید این یک باور غلط است. بسیاری از هتل آپارتمان ها از هتل های یک، دو و حتی سه ستاره کیفیت و خدمات بهتری دارند یا مشابه یکدیگر هستند. اما مزیت آنها قیمت به مراتب مناسب ترشان نسبت به هتل هاست. اکثر مسافران مشهد به دنبال خدمات خوب و قیمت مناسب می گردند به همین دلیل است که در مشهد تعداد زیادی هتل آپارتمان خوب بنا شده و مشغول فعالیت می باشند. اگر قصد سفر به مشهد در ماه زیبای اردیبهشت را دارید و به دنبال قیمت هتل آپارتمان های خوب در مشهد و شناخت آنها هستید حتما ادامه این مطلب زواران را بخوانید.

هتل آپارتمان آرین مشهد

هتل آپارتمان نوساز آرین در مشهد را می توان در دسته هتل آپارتمان های خوب مشهد قرار داد. این هتل آپارتمان در سال 96 افتتاح شده است و محیطی بسیار تمیز و شکیل دارد. از خدمات منحصر بفرد هتل آپارتمان آرین مشهد بوفه غذایی متنوع و باکیفیت آن می باشد که برای سه وعده به مسافران مشهد ارائه می شود. کافی شاپ دنج هتل آرین مشهد نیز برای صرف نوشیدنی و گذراندن اوقات فراغت مسافران مکانی مناسب را فراهم کرده است. آدرس و محل قرارگیری هتل آپارتمان آرین، سرراست و دسترسی به آن بسیار آسان است. فاصله آن تا حرم نیز حدود 5 دقیقه پیاده روی می باشد. هتل آپارتمان آرین مشهد درجه سه ستاره دارد که نشان از کیفیت و خدمات بالای آن دارد.

قیمت هتل آپارتمان آرین مشهد برای اقامت در اردیبشت98 نفری 120.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان آرین مشهد: ابتدای امام رضا 3

هتل آپارتمان آرین مشهد

هتل آپارتمان آرین در مشهد

هتل آپارتمان کنعان مشهد

یکی دیگر از هتل آپارتمان های خوب مشهد، هتل آپارتمان کنعان است. از دیرباز این هتل آپارتمان نزد مسافران مشهد محبوب و مورد استقبال بوده. هتل آپارتمان کنعان مشهد دارای درجه دو ستاره و بسیار باکیفیت است. نکته حائز اهمیت در هتل کنعان مشهد، خواب دار بودن تمام واحدهای اقامتی آن و آشپزخانه های واقع در اتاق های هتل آپارتمان کنعان می باشد که حس راحتی در سفر را برای مسافران پدید می آورد. هتل کنعان به تازگی در اواخر سال97 بازسازی شده و 2 طبقه هتل آپارتمان کنعان در مشهد فاز قدیمی و 2 طبقه آن فاز جدید هتل کنعان محسوب می شوند. کیفیت غذای هتل کنعان بسیار خوب است و تمام مسافران مشهد از آن راضی بوده اند.

قیمت هتل کنعان مشهد برای رزرو های اردیبهشت نفری 80.000 تومان است. 

آدرس هتل آپارتمان کنعان مشهد: خیابان امام رضا 8 - کوچه شهید ربیعی کوچه صاحب نهم

هتل آپارتمان کنعان مشهد

هتل آپارتمان کنعان در مشهد

هتل آپارتمان آفرین مشهد

هتل آپارتمان آفرین نیز در حد هتل های ستاره دار و دارای درجه یک ستاره می باشد. هتل آفرین مشهد از قدیم جزو پیشنهادات سایت زواران به مسافران مشهد بوده است. علاوه بر نزدیک بودن هتل آفرین به حرم مطهر در مشهد که کمتر از 10 دقیقه فاصله و پیاده روی دارد، امکانات و خدمات بسیار خوبی هم به مسافران ارائه می دهد. واحدهای اقامتی هتل آپارتمان آفرین مشهد بزرگ، نورگیر و مبله هستند. فاز جدید هتل آپارتمان آفرین مشهد دارای ابزار و لوازم نو و جدید است، تمام درها و کابینت های واحدهای اقامتی آن MDF بوده و فضای زیبایی برای اقامت در مشهد پدید آورده است. کیفیت غذای هتل آفرین مشهد نیز همیشه مقبول مسافران مشهد بوده است. تمام این امکانات و خدمات در کنار قیمت مناسب هتل آپارتمان آفرین در مشهد باعث شده مسافران زیادی این هتل را برای اقامت در مشهد انتخاب کنند.

قیمت هتل آپارتمان آفرین در مشهد برای اقامت اردیبهشت نفری 75.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان آفرین: مشهد - خیابان امام رضا 5 - چهنو 3

هتل آپارتمان آفرین مشهد

هتل آپارتمان آفرین در مشهد

هتل آپارتمان هومن مشهد

هتل آپارتمان هومن مشهد از بهترین هتل آپارتمان های خیابان شیرازی مشهد است. هتل هومن در سال 96 افتتاح شده و درجه یک یا دو ستاره را به خود اختصاص می دهد. پارکینگ مسقف هتل آپارتمان هومن مشهد برای مسافرانی که با ماشین های شخصی به مشهد آمده اند بسیار مناسب می باشد. علاوه بر اطمینان از محل خودروی خود می توانید فاصله هتل تا حرم مطهر را با ماشین طی کنید. اتاق های بزرگ یک و دو خوابه واقع در هتل هومن برای مسافرت های دسته جمعی و خانوادگی بسیار مناسب است. لوازم و وسایل هتل آپارتمان هومن در مشهد، هم در فضای کلی هتل و هم در اتاق های هتل هومن مشهد نو و تمیز هستند.

قیمت هتل آپارتمان هومن مشهد در ماه اردیبهشت نفری 60.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان هومن مشهد: خیابان شیرازی 24 - کوچه شاهین فر

هتل آپارتمان هومن مشهد

رزرو هتل آپارتمان خوب در مشهد برای اردیبهشت

سایت زواران همیشه به مسافرانی که مایل به رزرو هتل آپارتمان در مشهد هستند، هتل آپارتمان های خوب را معرفی می کند. حتی اگر بودجه و هزینه کمتری برای رزرو هتل در مشهد درنظر گرفته اید می توانید از طریق سایت زواران بهترین خدمات را دریافت کنید. با سایت زواران تماس بگیرید، بودجه و شرایط خود را با ما در میان بگذارید.

رزرو هتل در مشهد: 1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1398/02/03
 

نماد اعتماد الکترونیکی