قیمت هتل های مشهد در تیرماه

تاریخ انتشار: 1398/03/25

قیمت هتل های مشهد در تیرماه

قیمت هتل در مشهد برای تیر

در آستانه آغاز تیرماه هستیم و هتل ها قیمت های خود برای ماه تیر را اعلام کرده اند. به دلیل تعطیلی رسمی در تاریخ 8 تیرماه به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع) تعدادی از هموطنان عزیز در این روزها قصد سفر به مشهد دارند. اگر در این روزها به مشهد سفر می کنید بهتر است هرچه سریع تر با سایت زواران تماس بگیرید. در ادامه این مطلب سایت زواران قیمت اعلام شده تعدادی از هتل های نزدیک حرم در مشهد را باهم بررسی می کنیم.

هتل آپارتمان مشاهیر مشهد

هتل آپارتمان مشاهیر در مشهد با افتتاح در سال 91 از هتل آپارتمان های نسبتا نوساز اطراف حرم محسوب می شود. هتل آپارتمان مشاهیر کیفیت و خدمات در حد هتل های ستاره دار به مسافران مشهد ارائه می دهد. با توجه به فاصله کم هتل مشاهیر تا حرم در مشهد و کیفیت و خدمات خوبش قیمت بسیار مناسبی نیز دارد. اقامت در هتل آپارتمان مشاهیر مشهد خواسته شما از اقامت در مشهد را براورده می کند.

قیمت هتل آپارتمان مشاهیر مشهد از 6تا8 تیر نفری 130.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان مشاهیر: مشهد - خیابان امام رضا 5 - چهنو 4

هتل آپارتمان مشاهیر مشهد

هتل آپارتمان نور مشهد

هتل آپارتمان نور مشهد از نزدیک ترین هتل آپارتمان های باکیفیت به حرم امام رضا در مشهد است که با حدود 10 دقیقه پیاده روی می توانید به زیارت حرم مشرف شوید. اتاق ها و فضای داخلی هتل آپارتمان نور در مشهد بسیار زیبا و جذاب است. پرسنل و کارمندان هتل نور مشهد بسیار مودب، خوش برخورد و مجرب هستند. کیفیت خوب غذاها در هتل آپارتمان نور از دیگر ویژگی های آن می باشد.

قیمت هتل آپارتمان نور مشهد برای شهادت امام جعفر صادق(ع) نفری 190.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان نور مشهد: امام رضا5 - چهنو10

هتل آپارتمان نور مشهد

هتل آپارتمان صابر مشهد

هتل آپارتمان صابر در مشهد امکانات هتل یک ستاره را به مسافران مشهد ارائه می دهد. هتل صابر دارای فضای زیبا و دلنشین می باشد که از همان ابتدای ورود و لابی جلب توجه می کند. هتل آپارتمان صابر در سالهای اخیر بازسازی شده و امکانات و خدماتش را همگام با استانداردهای روز هتلداری کرده است. ضمن اینکه پیاده روی از هتل صابر تا حرم امام رضا کمتر از 10 دقیقه می باشد.

قیمت هتل آپارتمان صابر در مشهد در 6تا8 تیرماه برای شهادت امام جعفر صادق(ع) نفری 145.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان صابر مشهد : خیابان خسروی نو، کوچه خامنه ای، مقابل بوستان نرگس

هتل آپارتمان صابر مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/03/25


 

نماد اعتماد الکترونیکی